IT služby Servis tlačiarni Servis tlačiarni Servis tlačiarni Servis tlačiarni
HW infraštruktúra

Servery 

V oblasti počítačových serverov ponúkame najmä dodávku kompletnej serverovej infraštruktúry - samotných serverov, sieťovej infraštruktúry, operačného systému a aplikácií, ako aj kompletnej storage infraštruktúry.

Storage riešenia

Diskové systémy pre ukladanie dát ​ Analogicky k ponúkaným kategóriám serverov dodávame aj diskové úložiská typu direct attached storage (DAS), network attached storage (NAS) aj storage area network (SAN). 

Kancelárska technika

Aby bola ponuka našich riešení pre zákazníka komplexná, sme pripravený realizovať dodávky zariadenia renomovaných spoločností Canon a HP

IT služby

SLA služby 

Služby s vopred definovanými kritériami na ich rozsah, priority, zodpovednosti a záruky. Postaráme sa o bezproblémovú funkčnosť vášho IT, presne podľa vašich požiadaviek. Súčasťou zmlúv je cieľová, ako aj minimálna úroveň služieb. 

Outsourcing

Cieľom outsourcingu správy serverov a sieťovej infraštruktúry je zaistenie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky kľúčovej časti IT infraštruktúry nevyhnutné pre zaistenie informačnej podpory podnikateľských aktivít zákazníka.

SERVIS

Zmluvný servis


Vzdialený servis


Dielenský servis

TBD, s.r.o.


Copyright © 2012 TBD, s.r.o.

E-mail:

servis@tbdevelopment.sk

Telefón:

0915 810094

Adresa:

TBD, s.r.o.

Perličková 17

821 06 Bratislava

IČO:

44917775