IT služby Servis tlačiarni Servis tlačiarni Servis tlačiarni Servis tlačiarni

TBD s r.o. je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výpočtovou technikou a informačnými systémami, ktorá na trhu pôsobí od roku 2009. Ako kľúčový parameter rastu sme si stanovili kvalitu našich služieb - aby sa nám nestalo, že budeme rásť na úkor kvality nášho servisu poskytovaného zákazníkom.

Poskytujeme služby v oblasti správy sietí, vývoja softvéru na mieru, dodávky hardvéru a softvéru. Medzi našich klientov patria mnohé významné slovenské alebo zahraničné spoločnosti.

 

Naša vízia

Našou víziou je byť partnerom, na ktorého sa dá spoľahnúť aj v kritických situáciách. Samozrejme, snažíme sa maximálne týmto situáciám predchádzať. Medzi naše hlavné hodnoty počítame najmä:

        spoľahlivosť a zodpovednosť

  • komunikatívnosť a otvorenosť
  • snahu porozumieť zákazníkovi
  • jednoduché kreatívne riešenia

 

 

Náš úspech je budovaný na spokojnosti našich zákazníkov. Poskytujeme najlepšie IT služby v oblasti malých a stredných spoločností. Naše know-how sa snažíme každý deň zlepšovať a prispôsobovať potrebám našich zákazníkov. Sme presvedčení, že kvalitné poskytovanie našich služieb nám prinesie dlhodobú prosperitu, spokojnosť zákazníkov, majiteľov aj zamestnancov.

 

Pri našej práci používane komunikáciu s klientom ako základný nástroj. Spoločnosť disponuje stabilným tímom skúsených špecialistov a konzultantov. Naši špecialisti si priebežne zvyšujú vedomosti účasťou na školeniach, na konferenciách a prezentáciách vedúcich spoločností vo svete IT.

 

tb development

TBD, s.r.o.


Copyright © 2012 TBD, s.r.o.

E-mail:

servis@tbdevelopment.sk

Telefón:

0915 810094

Adresa:

TBD, s.r.o.

Perličková 17

821 06 Bratislava

IČO:

44917775